MANICURE / PEDICURE

Z nami jesteś przede wszystkim bezpieczna!!
Używane przez nas narzędzia są poddawane procesowi sterylizacji w autoklawie, czyli sterylizatorze ciśnieniowo-parowym. Pakujemy je w jednorazowe woreczki.

 

Stylizacje Paznokci 

Manicure tradycyjny – piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Przy użyciu specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt.


Bez malowania lub z pomalowaniem odżywką: 34zł  Umów wizytę Online


Z malowaniem na jeden kolor: 40 zł  Umów wizytę Online


 

 

Manicure Japoński -Ta metoda regeneracji paznokci polega na wmasowaniu w płytkę odpowiedniej pasty a następnie na wypolerowaniu powierzchni paznokcia pudrem. Zabieg nadaje im zdrowy, różowy połysk i blask, który utrzymuje się przez około dwa tygodnie. Składniki naturalne, które wchodzą w skład past tj. witamina A + E, keratyna, pyłek pszczeli, a także krzemionka z Morza Jońskiego odżywiają i regenerują zniszczoną płytkę oraz stymulują jej wzrost.
Szczególnie poleca się wykonanie manicure japońskiego po ściągnięciu żeli, hybryd czy tytanów gdyż zdecydowanie ona zregeneruje i odżywi paznokcie.


Manicure Japoński: 50 zł Umów wizytę Online


 

Manicure Monofaza/Jednofazowy – Monofaza to lakier hybrydowy, stanowiący połączenie bazy, kolorowego lakieru i tak zwanego topu – a wszystko w jednej buteleczce. Nie stosujemy już więc bazy ani topu oddzielnie, co znacząco skraca czas, który musimy poświęcić na pomalowanie paznokci. To niewątpliwa zaleta monofazy. Wystarczy lekko zmatowić płytkę, a potem nałożyć dwie warstwy lakieru, utwardzając każdą w lampie UV przez 2-3 minuty. I to w zasadzi tyle! Efekt pięknych, błyszczących paznokci utrzymuje się około 10 dni. Jest to opcja zdecydowanie lżejsza dla paznokci niż hybrydy, gdyż nie niszczy ona tak bardzo paznokci a również ściąganie jej jest zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze.


Manicure Monofaza/Jednofazowy : 46zł Umów wizytę Online


 

Manicure Hybrydowy to obecnie jedna z najpopularniejszych metod zdobienia i pielęgnacji paznokci. Dlaczego? Swoją popularność manicure hybrydowy zawdzięcza głównie trwałości. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe trzymają się nawet do 3 tygodni. Taki manicure daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu, dlatego jest to idealne rozwiązanie na wyjazdy wakacyjne.


Jeden kolor: 64 zł Umów wizytę Online


French: 71 zł  Umów wizytę Online


Zdobienia: 10 zł


 

Manicure żelowy – Ze względu na fakt, że manicure żelowy można wykonać na własnej płytce paznokciowej oraz na tz „formie” inaczej szablonie. Ta metoda modelowania paznokci sprawdza się zarówno u kobiet z pięknymi, wypielęgnowanymi paznokciami – wówczas żel nakłada się na naturalną płytkę, jak i wśród pań z niezbyt zadbanymi, krótkimi czy obgryzionymi paznokciami. W tym drugim przypadku na paznokieć nakłada się tak zwany szablon. To alternatywa do paznokci hybrydowych i paznokci tytanowych. To także opcja dla kobiet, które same mają słabe i łamliwe paznokcie.


Żel na naturalną płytkę (jeden kolor): 82zł Umów wizytę Online


Żel na naturalną płytką (french): 87 zł Umów wizytę Online


Przedłużanie paznokci na formie 90zł  Umów wizytę Online


Zdobienia: 10zł


 

Manicure Tytanowy – to nowoczesny sposób na wzmacnianie paznokci. Dzięki tej metodzie uzyskujemy trwałość przy zachowaniu naturalnej grubości płytki paznokcia. Manicure tytanowy jest  bezpieczny dla skóry i zdrowia. Manicure tytanowy nie wymaga używania lampy UV, odtłuszczaczy, jest to zabieg bezzapachowy i nie niszczy płytki paznokcia.

Dlaczego manicure Tytanowy jest taki dobry?

  • naturalny wygląd paznokci
  • idealna trwałość nawet do 5 tygodni
  • odżywienie i wzmocnienie płytki
  • intensywny kolor i długotrwały połysk
  • tytanowa trwałość
  • bez użycia lampy UV

Jeden kolor: 82zł  Umów wizytę Online


Ze zdobieniami: 90zł-100zł  Umów wizytę Online


 

PEDICURE

Zadbaj o zdrowie i piękny wygląd swoich paznokci – pedicure to zabieg, dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie. Profesjonalnie wykonany polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Razem z nim możemy także skutecznie zlikwidować problemy z płytką paznokciową i stopami.
Pedicure jako zabieg kosmetyczny, któremu poddaje się paznokcie u stóp. Jest prowadzony z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz kosmetyków. Dzięki niemu możemy cieszyć nie tylko z estetycznie wyglądających stóp, ale również zadbać o ich zdrowie.

Zabieg rozpoczyna się od właściwego wyregulowania długości paznokci w stopach – w tym celu najczęściej wykorzystuje się cążki o specjalnym profilu. Kolejny etap to usunięcie albo odsunięcie skórek wokół paznokci oraz opracowanie płytki paznokciowej i usunięcie zrogowaceń z wałów paznokciowych. Następnie ściera się zrogowaciałą skórę stóp.

U nas w gabinecie wykonujemy:


Pedicure Klasyczny. Z malowaniem: 77zł Umów wizytę Online


Pedicure Klasyczny. Z bez malowania: 72 zł Umów wizytę Online


Pedicure Monofaza (lakier utrzymuje się do 5 tyg): 82zł Umów wizytę Online


Pedicure Hybrydowy (lakier utrzymuje się do 8tyg): 122 zł Umów wizytę Online


Pedicure Japoński (odżywczy, silnie regeneruje płytkę paznokcia) 82zł Umów wizytę Online